Jdi na obsah Jdi na menu
 


Be Somebody or Be Somebody's Fool! (1984)

29. 3. 2015

large-msg-11398993866-2.jpgMr.T (čti mrt) natočil motivační film, který učí mládež jak překonat běžné problémy, jenže je to tak hnusně debilní, až je to k zblití. Tedy jakožto fanda špatných filmů jsem se často smál (hlavně tomu jaký je mrt kokot. Ono vlastně ani není třeba se nějak zvlášť soustředit na to, co se na obrazovce děje. Důležité je soustředit e na to, co je schopný si na sebe mrt navlíknout. Módní policie by po půlce filmu spáchala rituální hromadnou sebevraždu. Brr.

Každopádně, Mr.T ověšen tak osmdesáti kilogramy zlata, oblečen v nejrůznějších věcech (za nejlepší musím zvolit jen na chvilku se objevivšího Mr.T na pláži, kterak má na sobě narůžovělé takové ty průhledné kalhoty, co vypadají jak ušité ze záclony. Fakt netuším jak to pojmenovat, něco podobného nosí tuším břišní tanečnice. Chyběla mu ž jen baletní sukýnka a cylindr. Samozřejmostí pak jsou ultrakrátké riflové, elasťákové a vůbec hnusné šortky. Každopádně jsem se ztratil (aspoň vidíte že Mr.T a jeho hadry se vám fakt zavrtají do mozku), takže znova.

Mr.T ověšen tak osmdesáti kilogramy zlata, se snaží motivovat děti  mládež. Měli by cvičit, jíst zdravě, mít rádi svou matku, mít kamarády a překonávat vztek tak, že si představí něco pěkného. Vztek mě pobavil, protože tenhle skeč byl doslova vysoká škola herectví, aneb Mr.T se snaží zabít mouchu, přičemž vrazí ruku i do nějakého salátu, nebo co to měli za sračku na tom stole. Nebylo ani tak nechutné že tam vrazil pazouru, daleko nechutnější bylo, že ta pazoura byla posetá prsteny. A ještě tu upatlanou hnátu s dvěma kily kovu nabízí dítěti, fuj. Každopádně, tímhle jsem se dostal k tomu, že film je rozdělen na tématické skeče, které jsou odděleny zvoláním: Be somebody!, které vykřikne vždycky někdo, kho produkce sebrala na ulici (zřejmě). Užijeme si taky spoustu veselých a poučných písniček, které byly všechny hrozně osmdesátkově hnusné a navíc je některé zpívá sám Mr.T. Jeho megahit o matce je naprosto dechberoucí.

PROČ SE NA TO PODÍVAT:

-pokud chcete vidět Clubbera Langa, jak se chová jako naprostý retard

-pokud se vám líbí osmdesátková móda a osmdesátky obecně

-pokud se chcete přesvědčit jak se lidstvo za třicet let vyvinulo

-pokud jste sami na pustém ostrově pouze s přenosným dvd přehrávačem a máte jen dvd s tímhle filmem

PROČ SE NA TO NEPODÍVAT:

-bez komentáře

 

Objektivně: 5%

15%

 
 

 

Portrét


Facebook
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>