Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utíkej. Schovej se. Bojuj. Jo.

13. 6. 2017

 

Ok. Takže v době kdy se půlka lidí v česku bojí exekutorů, druhá půlka islamistůa třetí půlka umírá hlady na hranici chudoby (prokázáno Novinky.cz), vydá kdosi video. Nevím kdo je majitel a je mi to de facto jedno, ale vzhledem k tomu že ho striktně sdílí portály Prahy, jste li v Ostravě, nebo třeba v Olomouci, jste v prdeli, protože jste neviděli instruktážní video a každý kdo měl v práci bezpečnostní školení ví, že bez shlédnutí instruktážního videa si pravděpodobně zapíchnete tužku do oka, papírem si uříznete hlavu a po cestě do kantýny nejspíš umřete zakopnutím, či následným vysušením sluncem, protože okolo pobíhající lidé také neviděli instruktážní video, čili neví co mají dělat a tak jen zmateně pobíhají okolo vaší postupně se vysušující mrtoly.

Každopádně, chvíli jsem pátral co má dělat správný vlastenec a jediné co jsem vypátral je, že povinností každého vlastence je vzít děti na koncert Ortelu, popřípadě je napínat že „Tomáš nepříjde“ a pak natočit s dětmi cover song Mešity, který jistě zažene všechny islamisty, protože jak se obecně ví, špatný hudební vkus odpuzuje teroristy. Bataklán a Ariana Grande by mohli vyprávět. Samozřejmě, ber to čistě černohumorně, mě prostě zaráží že první focus videa je na typickou češku. Je mi jasné, že se některá média snaží edukovat, ale i já, podle všech okolo nepochopitelně sluníčkář (i když já radši měsíček, protože na řezníka) mám problém s tím, že jako první osoba na videu je černoška. Nebo teda čechoameričanka. Afročeška. Ne, to je Feri. Prostě má tmavý makeup. A hned v dalším záběru je Michael Kocáb po měsíčním turné po mekdonaldech. Prostě tlustý Kocáb, chápeš. Když toho sekuritáka uvidíš, tak je ti jasné. Paradoxní je, že na recepci fakt není Lejla Abbasová. Která se mi sice líbí, ale není tam, tak nevím proč to píšu. Asi proto že nejsem rasista a pokud porno nemá v názvu Assylum, nebo nezačíná tím divným hradem, tak ho hned vypínám. Každopádně, hned v další scéně běží po schodech Cristiano Ronaldo. Ok, this multi kulti is damn Real Madrid.

Může se zdát že jde o další běžný den v zaměstnání. Ok, chlape komentátorký, tys asi nikdy neviděl lopatu, montérky nebo solvinu. Nechci shazovat kancelářskou práci, ale tohle prostě jen podtrhuje takovou tu obecnou antiúřednickou náladu. Ačkoliv chápu, že natočit borce jak jde s pistolí vystřílet zaměstnance výkopu metra v Ostravě Přívoze je krajně nezajímavé. Protože chránit musíme svoje lidi. Mrk mrk na video o pražských SUV. Řeknu ti, že prozatimní pocit z vašich kanclů je ten, že si tam natáčí promo videa Provident, Finánšl. Zaplo má na to Hrušku a ten to natočí i před barákem než se vychčije jeho pes. Každopádně, nepřijde někomu podezřelé, že nikdo nikdy nešel střílet třeba na stavbu? Nebo do slevárny? Vždycky jsou to kancly. Tak nějak si hraju Kobru 11, ale nemám random doiče vozidlo, takže z toho nic nebude. Řekněme že tihle osamělií vlci mají zřejmě fetiš na kancelářské potřeby.

Ale teď čeče přichází drama. Teda krom toho že ještě musím koukat upgradovanou verzi fakeagenta a furt se divím že nejsem na Xvideos. Každopádně drama. Bude se vraždit. Ne jako v Kriminálce Brno Bystrc, tohle bude daleko dramatičtější, protože i mezi námi se mohou najít lidé co chtějí zabíjet. Ahoj, chcípněte všichni. Lidi. Pak zůstanu na planetě sám a konečně si můžu číst a nestarat se o vaše sračky.

Dramatická hudba.

Utíkej

Schovej se

Bojuj

Ok, jelikož rád expím, pojďme sbírat expy. Volím si boj. Jenže to není až tak jednoduché. Musím utíkat. Hele, prostě do budovy nakráčí chlápek, kterého už jen kvůli tomu jak vypadá měla ochranka zkontrolovat, jestli u sebe nemá nějaké bigmeky. A co z toho plyne? Nevěřte málo tlustým lidem. Jsou zlí. Mají cecky, což je proti přírodě. Věřte tlustým, ti maj kozy a jsou rádi že můžou dýchat, natož aby šli někde střílet.

Ok, víš kdo umře první? Tlustý kocáb. Ten střelec je nějaký pravičák, vole. Teda až na to, že jeho pistole nepůsobí žádné poškození. Což je otázka na tvůrce videa. Víte co je krev? Každopádně kochám se záběry na lidi, kteří zaslechli výstřely a dle jejich výrazů vidím, že je to to, na co celou dobu čekali. Sice se na sebe někteří znepokojeně dívají, ale to je jenom hra, všichni ví o co jde, dyť Okamura to říká furt. Dali jste si k obědu kebab tak to máte.

Mimojiné, hned na začátku střelec vystřílí dvanáct kulek.

Dobře, ta ženská co se schovala pod stůl má evidentně ještě zažitou brannou výchovu, která říkala, že když ti na hlavu padá atomová puma, nejlepší co můžeš udělat je schovat se pod školni lavici, protože učebnice vlastivědy v kombinaci se sešitem do hudebky ti dává dva body k armor. Naštěstí tu má mladší komunismem nepolíbené kolegy, kteří jí řeknou, že je úplně blbá a ať jde s nima, čemuž se zanedbatelnou chvíli vzpírá.

Jinak teda heslo zní, utíkejte, důležití jste vy, ne vaše cennosti. Už vidím jak bych tam nechal iPhone 7. Jako nejde ani tak o tem mobil, ale máš tam ve Flappy Bird 38 bodů. Ale tak co, ono je to v cloudu. To je mrak, mimojiné.

Ono celá tahle část o utíkání končí tím, že nebohý chlápek na parkovišti křičí že drobné nemá a že nestojí o nový tarif od Vodafone (vrať Oskar!). Takže se přesuňme do další části.

Další zvrat přichází, pokud nemůžete utéct do bezpečné vzdálenosti. Musíte se schovat. Pokud se chcete schovat, je samozřejmě nejlepší hodit neohrožený Jason Bourne pohled ze dveří. To jen abyste se ujistili, že vás útočník nechce střelit přímo do držky. Pak samozřejmě čistě feministicky zjebete sekretářku sladkým: „Drž píču, ty syflácká krávo!“

Pokud chcete zvítězit nad teroristy, přesuňte multifunkční zařízení z bodu A (kdekoliv) do bodu B (dveře) a počítejte s tím, že pokud tu tiskárnu na kolečkách přemístila čtyřicetikilová holka, stokilový útočník je prostě v piči, Shell not pas, nebo tak něco. Důležité je samozřejmě postavit se k mikrovlnce, protože nikdy nevíš. Co kdybys tady uvízl na hodně dlouho.A z mikrovlbky přichází jídlo. Jo. A udělej o tom instastories, to se musí. Hlavně tiše.

Poslední možností je bojuj. Jako ve videu, vem hasičák, židli či věšák a... Nic, ve videu to taky neuvidíš. Já předpokládám že prohráli, protože když máš bouchačku, máš vyšší efficiency.

 

A teď přichází finální část, kde zodpovím na imaginární komentáře (nebudu si nic nalhávat, přečtou to tři lidi, z toho dva budu já). To že je video blbé už víme, protože jsme ho viděli. Ale proč je blbé samotné jeho poselství? Takhle,já chápu o co tomuhle videu jde.Na druhou stranu si myslím, že pokud někdo musí vysvětlovat tak základní hesla přežití ve videu jako z produkce Barrandov TV, tak je Evropa fakt v hajzlu. Navíc mi přijde zbytečné počešťovat útočníka. Prý jsem slunečník, třeba kvůli tomu, protože říkám například že rasismus podle mě patří do středověku (třeba jako knír). Ale tohle pokrytectví mě sere. Tak všude po světě jsou útoky islámských radikálů, ale aby to bylo korektní, tak v našem videu to bude z rovna Standa támhle od vedle, co si před chvílí odpíchnul šichtu. Tak jako když točím video o nebezpečí lesních požárů, tak tam taky nedám místo ohně kostky lega. Kažopádně, ať se dostaneme k jádru pudra, tyhlety poučky, neustupuj, nevzdávej se, teda pardon, to je jiný film. Poučky Uteč, schovej se, bojuj, to je základ přežití už z dob, kdy byla lidská rasa science fiction. Coý znamená jakože dávno. Když budu honit zvíře, tak bude utíkat. Když nemá kam utéct, tak se schová. A když ho najdu, ví že nemá jinou možnost a tak zaútočí. Pokud je člověk blbější než zvíře, tak by se měl podl toho chovat a jít se přihlásti tam někam do vodňanského kuřete na paštiky.

Je to jako hrozně pěkné, že se točí podobná propagační videa, ale víš jak, teorie je teorie a praxe je praxe. Chci tím říct, že i po shlédnutí tohohle videa by většina lidí stejně jednala zcela blbě. A valná část by se chovala jako ona enská, co zalezla pod stůl a brečela. Čímž chci tey konečně říct, že mi to vide přijde zcela zbytečné. Jediné za co ho cenim je to, že radí vyponout si zvuky na mobilu. To totiž většinu lidí nenapadna a v takové situaci vám zrovna zavolají, jak jste spokojeni s mixérem na splátky.

Já ti poradím. Pozoruj detaily, přemýšlej, nauč se hodnotit situaci. Nebuď posránek, bojuj. První co mě napadlo u tohohle videa nebylo utíkej a schovej se, ale mrdni ho židlí po rukách abys mu vyrazil pistoli, vypíchni mu oči,zatáhni ho tak silně za koule, až uslyšíš křupnutí a pak mu skákej po hlavě. Prostě zlikviduj. Protože tím můžeš zachránit ostatní, nebo útočníka oslabit, čímž konec konců taky pomůžeš ostatním. A že tě zastřelí? Šel bych do toho i přes cenu toho že mě střelí. Stejně je tvůj život jen plivnutí do kamen.Což je rozdíl mezí wannabe vlastenci a vlastenci co mě nazývají sluníčkářem.

 

A hlavně, nikdy nevěř bláznovi co si koupí Citroen. Francouzi neumí vyrobit nic. I to jejich žrádlo je kekel.

 
 

 

Portrét


Facebook
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>